Balaštíci opanovali turnaj

V sobotu 1.6.2013 se konal v Bukovně 3. ročník Dědek Cupu, kterého se zúčastnilo celkem 12. týmů. Po příjezdu nás čekala obloha plná mraků a během půl hodiny začalo pršet. Oficiální zahájení bylo opožděno a po dohodě všech týmů se odsouhlasilo, že všichni odehrají turnaj za každého počasí. V tu chvíli nikdo netušil, že proprší celý den a konečná tabulka "vznikne" už po odehrání "základní části".

Počet minut, kdy nepršelo, by se dal lehce spočítat. Protože se letos hrálo na trávě, po pár zápasech to vypadalo spíš na bahenní lázně. Přes to všechno se odehrály všechny zápasy s menšími přestávkami, kdy hodně lilo, foukal vítr a zničil stanoviště rozhodčích. To se vyřešilo postavením provizorního "stanu". Dopoledne se přijel podívat i "dvorní" fotograf BK MB Honza Pavlíček a hráč BK MB Milan Toman se svým potomkem.

Odpoledne pak dorazili s předstihem na vyhlašování a předávání cen další hráči BK Mladá Boleslav Boris Žabka,Michal Valent a Roman Will. Všichni hráči, pořadatelé i diváci měli možnost popovídat si s nimi a zeptat se na to, co je zajímalo. Počasí nám sice nepřálo, přesto se turnaj až na pár odřenin odehrál.

Letošním vítězem se stal tým BALAŠTÍCI ve složení Filip Drla a Michal Svoboda.Po dvou letech tak "sesadili" z prvního místa tým Rotujících kedluben se skvělou bilancí 5 výher, žádné prohry a nejlepším skóre 100:27! Nejlepším hráčem turnaje se stal Jiří Hervert z týmu Zacapa.

Pořadí týmů bylo následující:

1. Balaštíci
2. Rotující kedlubny
3. Cizinci
4. Zacapa
5. Potetovaný hovada
6. Vokurky
7. Českoslovenští kladiváři
8. Vječně vylitý
9. Rudá mašina
10. Kvakosh vylil boys
11. Démoni
12. Lihový smečaři(Velkej Rum)

Poděkování patří i sponzorům: BK Mladá Boleslav Fanklub BK Mladá Boleslav Hospoda Na hřišti v Bukovně Pivovar Podkováň Stavební stroje Kohút.

Po oficiálním ukončení turnaje následovalo rozloučení s hokejovou sezónou. Všude jinde se rušili akce kvůli dešti, jenom my jsme vydrželi a už teď se můžeme těšit na další ročník Dědek Cupu a doufat, že příští nám počasí bude přát!