25.8.2012 - Prostěradla na transparenty

Chtěli bychom Vás poprosit, zda-li nemáte doma nepotřebné bílé nebo lehce nažloutlé prostěradlo či kus látky - nejmenší velikost 1m x 0,7m. Rádi bychom opět našim hokejistům vytvořili nad kotel transparenty, ale už jsme své zásoby vyčerpali. Mohli byste se doma, prosím, podívat a případně prostěradla zanést do klubovny Fanklubu? Předem moc děkujeme!

10.8.2012 - Brigáda v klubovně

Všem členům bychom rádi připomněli, že v sobotu 1. září 2012 proběhne od 8:30 brigáda v klubovně – její úklid a příprava na novou sezónu. Úklidové prostředky a nějaký starší vysavač donesený z domova jen uvítáme. Restaurace bude v sobotu otevřena, tudíž budete mít možnost si zde koupit i něco dobrého na zub.

4.8.2012 - Radim Vrbata na Jizeře

V neděli 5.8.2012 bude od 16 hodin ve Sportovním klubu rádia Jizera hostem Ády Beznosky boleslavský rodák a v současné době hokejista Phoenixu Coyotes - Radim Vrbata.

4.8.2012 - Přáteláky s Berounem

Do rozpisu přípravných utkání přibyly další dva zápasy. 30. srpna vyrazí Mladá Boleslav na led Berouna a 4. září Medvědi oplatí návštěvu a přijedou do Mladé Boleslavi.

3.8.2012 - Procházka do Polska

Útočníka Radek Procházka nakonec v Mladé Boleslavi působit nebude. Polský klub Osvětim odmítl čtyřiatřicetiletého útočníka uvolnit. "Mrzí nás to, ale neexistuje nic, co bychom s tím mohli udělat. Radek u nás zkrátka kvůli neochotě Osvětimi hrát nebude," komentoval situaci sportovní manažer Karel Hornický.