Nové logo klubu

16.8.2012 - Boleslav vkročí do nové sezony s novým logem. Oproti předchozí verzi vsadil klub na jednoduchost a dynamiku - taková je moderní doba i hokej samotný. Nechybí jasný odkaz na tradici a hrdost na sportovní organizaci, která v tuzemsku působí už více než století a v roce 1908 se spolupodílela na založení Českého hokejového svazu, čímž se od prvopočátku zapsala do dějin ledního hokeje v Čechách. "Nové logo považujeme za symbol – bojovnosti, snahy pohnout se z místa a vykročit směrem, jakým si všichni přejeme," uvedl Jan Tůma.

Členská schůze

10.8.2012 - V sobotu 1.září 2012 proběhne od 11:30 výroční členská schůze Fanklubu - program. Po skončení budou přijímány přihlášky nových členů, budou vybírány příspěvky na nadcházející sezónu, které zůstávají ve výši 300,-Kč. Zájemci z řad členů si budou moci zakoupit za zvýhodněnou cenu 700,- Kč permanentku na sezónu 2012/13. Dále budou také v prodeji zbylé dresy z loňské sezóny za 600,- Kč. Všem členům bychom rádi připomněli, že v sobotu 1. září 2012 proběhne od 8:30 brigáda v klubovně – její úklid a příprava na novou sezónu.

Příprava v plném proudu

4.8.2012 - Mladoboleslavští hokejisté mají za sebou už dva přípravné zápasy. Jeden sehráli v Budějovicích proti účastníkovi ruské KHL Jekatěrinburgu. Bruslaři však nedokázali využít své šance a prohráli 0:2. V brance se prostřídali Valent s Willem a oba předvedli dobrý výkon. Druhou zkouškou bylo utkání proti plzeňským Indiánům.  Až do 58. minuty vedla Boleslav 2:1 díky brankám Koudelky a Kafky. Jenže pak Plzeň vyrovnala a za krátkou dobu přidala další branku a utkání nakonec vyhrála 3:2. Celý zápas strávil v brance Mladé Boleslavi Roman Will.

Výlet do Českého ráje

12.7.2012 - V sobotu 21.7.2012 pořádáme výlet do Českého ráje. Odjezd v 8.28 ze zastávky MB město. Sraz účastníků bude v 8.10 u KFC, z hlavního nádraží odjíždí vlak do Turnova v 8.38. Půjdeme po trase Hlavatice (vyhlídka) - Valdštejn - Hrubá Skála - Sedmihorky - Karlovice (Sedmihorky). Trase vede většinou lesem a není náročná, ušly to i děti. S sebou dobrou náladu, jídlo, pití, pláštěnku. Po cestě je dost stánků s občerstvením a hospůdek. Doufáme, že se sejdeme v co největším počtu a společně si tak zkrátíme čekání na hokejovou sezonu.

Kedlubny zase první

29.6.2012 - Ve čtvrtek se sešli zástupci Fanklubu s vedením klubu a tématem jednání byla vize spolupráce pro příští sezónu. I v nadcházející sezóně podpoří klub finančně svoji fanouškovskou základnu, výše příspěvku zůstává na stejné výši jako v minulé sezóně. Byla přislíbena také dotace na novou sektorovou vlajku. Pro členy fanklubu budou k dispozici permanentky za 700,- Kč a fanoušci si mohou zakoupit hrané dresy z minulé sezóny za 600,-Kč. Seznam dresů zveřejníme v nejbližší době. Fanklubu by rád viděl své hokejisty v bílo-zelených dresech …

Valent - Lakosil

16.6.2012 - Brankářské duo pro sezónu 2012/13 bude tvořit Michal Valent, kterého není třeba boleslavským fanouškům představovat a Vlastimil Lakosil. Dvaatřicetiletý rodák z Uherského Hradiště působil po většinu své hokejové kariéry v Třinci, kde spoustu let oblékal stejný dres společně s Richardem Králem. Posledních sedm sezon strávil na Slovensku, odkud si odskočil ještě do Německa. Jeho posledním působištěm byla Skalice.

Nový sportovní manažer

4.6.2012 - Bruslařský klub Mladá Boleslav má nového sportovního manažera. Stal se jím Karel Hornický, který ukončil své působení u týmu Bílí Tygři Liberec. “Pozici zastává oficiálně od 1. června,” upřesnil generální manažer Jan Tůma s tím, že na pondělním tréninku se o změně dozvěděli hráči. Na pozici generálního manažera boleslavského klubu končí Cyril Suk. Nahradí ho Mgr. Jan Tůma –pozice ředitele klubu se ruší. Cyril Suk se stal marketingovým manažerem.

Kedlubny zase první

2.6.2012 - Stejně jako loni byl součástí rozlučkového dne nohejbalový turnaj dvojic s názvem Dědek Cup 2012. Vítězství si opět vybojoval tým Rotujících kedluben – ve složení Petr Hanoušek a Libor Kavan. Pohár pro vítěze převzali z rukou mladoboleslavských hokejistů Davida Vrbaty a Tomáše Nouzy. Bruslařský klub věnoval pro tři nejlepší dvojice originální dresy z loňské sezóny. Nejlepším hráčem turnaje byl vyhlášen Michal Svoboda. Děkujeme všem za účast a sponzorům (BK MB, Ewals Cargo, Würth, Barvy laky Bernat) za podporu.

Dědek Cup 2012

3.5.2012 - I letos pořádá oficiální fanklub BK Mladá Boleslav nohejbalový turnaj dvojic – Dědek Cup 2012.  Fanklub turnaj pojme zároveň i jako rozlučku  se sezonou 2011/12. Turnaj se koná v sobotu 2. června od 9:00 na hřišti v Bukovně. Ceny vítězům věnoval Bruslařský klub a účastníci i diváci se mohou těšit na trojici boleslavských hokejistů, kteří přislíbili svoji účast – Tomáše Nouzu, Davida Vrbatu a Marka Loskota. Vítězové, kteří se objeví "na bedně", se mohou těšit například na originální dres z loňské sezony.

Kasík a Pojkar do BKMB

24.5.2012 - Po Romanu Němečkovi a Ondřeji Šmachovi přicházejí do Bruslařského klubu další dvě posily do zadních řad. Devětadvacetiletého obránce Jaroslava Kasíka určitě není třeba zdlouhavě představovat, za Mladou Boleslav v sezoně 2008/2009 odehrál 60 zápasů. Nyní přichází na hostování z pražské Sparty. Úplnou neznámou není ani David Pojkar, který se v dresu Bruslařů objevil v sezoně 2003/2004 a také o ročník později. Také on je v Boleslavi formou hostování a to z Ústí nad Labem.

Příprava začala

21.5.2012 - Po třítýdenní dovolené nastoupili hráči Mladé Boleslavi k letní přípravě na 1. ligu. Novým asistentem Františka Výborného byl jmenován Jiří Slabý, boleslavský rodák a bývalý gólman Mladé Boleslavi.

Hráči zahájili přípravu v tomto složení: Nouza, Jindra, Chaloupka, Výborný, Mozík, Pabiška, Jiránek, Lenc, Rys, Frolík, Belay, Němeček, Vrbata, Drábek, Loskot, Šmach, Mikulík. Nějak nám v sestavě chybí gólmani ...

Nový trenér: F. Výborný!

3.5.2012 - V první lize povede boleslavské mužstvo František Výborný. Osmapadesátiletý trenér se domluvil s boleslavským klubem na dvouleté spolupráci. "Před dvaceti lety jsem tam hrál a poté i začínal s trénováním žáčků. Teď bych jim rád pomohl. Cítím to tak, že nejdu do cizího prostředí," uvedl Výborný. "David říkal, že je v tom nenechá, že neodejde," naznačil Výborný, že nejlepší loňská posila Bruslařského klubu je připravena pomoci Mladé Boleslavi zpět mezi elitu.