První přátelák na obzoru

autogramiáda30.7.2010 - Letní prázdniny se pomalu přehoupnou do své druhé půle a to znamená jediné - konečně se dočkáme našich hokejistů v zápasovém tempu na ledě. Jako první přichází na řadu přátelské utkání proti týmu HC Vrchlabí v úterý 3. srpna 2010 v tradičním hokejovém čase (17:30) v Metrostav Aréně. Ve srovnání s předchozími roky čeká hokejisty o polovinu méně přátelských utkání, tak si nenechte ujít příležitost vidět tým ještě před startem nového extraligového ročníku! Těšíme se na Vás!

Začala příprava

Příprava je v plném proudu23.7.2010 – Tento týden začala druhá část letní přípravy boleslavských hokejistů, která se odehrává na ledě. K týmu se zatím stále ještě nepřipojily kanadské posily - Hay a Krestanovich - a z Finska zatím nedorazil Lehikoinen. Pouze ze střídaček sledoval trénink Boris Žabka, kterého trápí svalové zranění. Cyril Suk naznačil, že další dvě posily by mohly být opět z Kanady. Výsledek jednání BK MB s těmito hráči by měl být znám do 14 dnů.

Krestanovich do BK MB?

Jordan Krestanovich25.6.2010 - Šikovný devětadvacetiletý kanadský útočník, draftovaný Coloradem v roce 1999 v pátém kole - to je Jordan Krestanovich. Toto jméno zmínil ve čtvrtečním rozhovoru na rádiu Jizera pan Plachý a mohlo by se tak jednat o další posilu do kádru boleslavských hokejistů. V NHL má tento hráč odehráno 22 utkání, ve kterých nasbíral 2 body. V posledních dvou sezónách působil v italské Cortině: 42 zápasů/52 bodů (17+35), 40 zápasů/37 bodů (15+22). Ve své nejúspěšnější sezóně 2000/01 se v týmu Calgary Hitmen potkal s Davidem Vrbatou!

Autogramiáda

hokejbalový turnaj fanoušků v Benátkcáh15.5.2010 - V neděli, se v rámci hokejbalové exhibice mezi týmy HBC Tygři Mladá Boleslav a HBC Benátky nad Jizerou, uskutečnila v malé hale zimního stadionu autogramiáda mladoboleslavských hokejistů. Fanoušci mohli do své sbírky získat podpisy mladoboleslavských rodáků Marka Schwarze, Davida Vrbaty a Matěje Soukupa. Klukům samozřejmě děkujeme za účast a už se moc a moc těšíme, až zase začne nová sezóna a budeme moci naše borce podporovat a hnát směrem k vítězství!

ŠOK! Král odchází ...

Král odchází z Mladá Boleslavi31.5.2010 – Tak tohle asi čekal jen málokdo. Během dubna byla oznámena zpráva o prodloužení smlouvy s Richardem Králem na další sezónu. Ale dnes je všechno jinak - Král po 4 sezónách odchází! Teď se v týmu bude muset najít někdo, kdo bude mít stejné kvality a bude tím správným kapitánem!

Ríšo moc děkujeme za to, co jsi pro náš tým udělal. Byl jsi ten nejlepší kapitán, kterého jsme mohli mít!

Návrat Jiřího Marušáka

31.5.2010 - Hokejisté BK Mladá Boleslav získali kvalitní posilu do zadních řad. Vedení klubu se dohodlo s obráncem Jiřím Marušákem (na snímku), který působil ve středočeském městě už na začátku sezony 2008/2009. Jak informoval Michal Koliáš na klubovém webu - Marušák podepsal dvouletou smlouvu. (zdroj: bkboleslav.cz)

Turnaj v Benátkách již počtvrté

hokejbalový turnaj fanoušků v Benátkcáh 17.5.2010 - Již 4. ročník hokejbalového turnaje hokejových fanoušků se bude konat 22. května 2010. Kromě našeho týmu Fanklub BK MB si zde zahrají také zástupci hokejových fanoušků z Chrudimi, Kolína, Šumperku,  Havlíčkova Brodu, Ústí nad Labem, Hradce Králové, Tábora a Benátek. Doufáme, že nás přijdete také podpořit!

Sup ukončil kariéru

12.5.2010 – Klubový web dnes oznámil, že hokejový útočník Michal Sup ukončil kariéru. V sezóně 1990/91 nastoupil za Spartu, kde se o 2 roky později stal mistrem československé ligy. V sezóně 1995/96 přestoupil do Slavie, kde patřil 13 let k oporám týmu a získal zde dvakrát titul mistra ligy. Zkušenosti sbíral i v zámoří a před příchodem do Mladé Boleslavi působil v německém Duisburgu. V letech 2002 /04 pravidelně nastupoval za českou reprezentaci.

Známe nové posily

6.5.2010 - Tak jsme se konečně dočkali! Mladoboleslavský dres budou nově oblékat útočníci Tomáš Divíšek a Radek Matějovský. Obránce Darrell Hay se zatím bude připravovat v Kanadě a k týmu se připojí ve druhé fázi přípravy. Staronovou tváří se stane obránce Petr Macháček, který v klubu již působil během postupové sezony 2007/2008 a nyní přichází na roční hostování z Českých Budějovic. V BK MB končí Kasík, Kracík,  Ferebauer a Šterbák. (zdroj: bkboleslav.cz)